Odkazovač

Meno:

Správa:

Validačný kód:


Vložte validačný kód:Žiadna správa nebola zaslaná.

Agent CIA tvrdí: Pri Roswelli naozaj spadlo UFO s mimozemšťanmi!

News

Agent CIA tvrdí: Pri Roswelli naozaj spadlo UFO s mimozemšťanmi!

 

WASHINGTON - Bývalý agent Chase Brandon pravdepodobne neurobil veľkú radosť CIA vyhlásením, že UFO, ktoré preletelo a stroskotalo pri Roswelli, nebol žiadny výmysel, ale realita. Americká ústredná spravodajská služba vraj odvtedy utajuje dokazy, ktoré videl na vlastné oči. 

ˆ

Vedci vyvinuli super internet

Veda

Skupina vedcov z telavivské univerzity dokázala spolu s odborníkmi z Južnej Kalifornskej univerzity aerokosmické agentúry USA (NASA) vyvinúť superrýchlu technológiu bezdrôtového internetu, s ktorého pomocou sa rýchlosť prenosu údajov zvýšila 3 000 krát.

Musíme podotknúť, že pred tým NASA informovala o novom superrýchle internetu pre vojenské účely, ten ale bol predsa len o niečo pomalší.

Mimozemšťania môžu byť (takmer) všade

News


Mali by byť všade. Ak je život jednou z kozmických zákonitostí, ak nie je len čírou pozemskou náhodou, jedinečnou anomáliou - nech už ju zapríčinilo čokoľvek - by mal byť vesmír plný života.
A okrem iného aj inteligentných bytostí, ktoré dokážu kolonizovať cudzie svety, pozvoľne či nebodaj rýchlo sa presúvať medzi planetárnymi systémami a prípadne aj učiť (alebo vyhladzovať) menej rozvinuté kultúry.

strong

Bob Lazar, Groom Lake a Area 51

UFO

Robert Scott Lazar, tiež nazývaný aj Bob Lazar, alebo niekedy nesprávne označovaný ako Bob Lazaar, sa narodil 26.1.1959 v Coral Gables na Floride. Má dva vysokoškolské tituly, a to vo fyzike a elektronike. Pracoval ako technik v Los Alamose a neskôr ako fyzik v tzv. "Polarised Proton Sectionn", zaoberaj&´c sa výskumom časticových urýchľovačov. 

Vygenerované za: 0,09 sekúnd
63,632 návštev